| Xtzf5542 a întrebat:

Stiu ca va suna putin cam... ciudat, dar nu mai sunt bun la pat crying(. Nu stiu ce sa intamplat! Pana acum o luna, aproximativ, rezistam si o ora, acum nici macar 5 minute. Ce poate fii? Totul s-a intamplat de-odata. sad Va rog! Funda! Va si platesc daca vreti laughing)) ajutor! sad...

Răspuns Câştigător
| Elisa512 a răspuns:

Poate ti s-a intamplat sa fii foarte excitat in momentul actului si de asta ai rezistat doar 5 minute. Exista momente si momente. Nu te panica, dar daca simti ca nu mai poti si nu a trecut mult timp, pur si simplu concentreaza-ti atentia pe altceva. Incearca sa te gandesti la fotbal sau fa niste ecuatii la matematica. Uneori ajuta happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca rezistai 1 ora in pat nu inseamna ca erai si bun

| Emilian65 a răspuns:

Acest fenomen poate fi din cauza ca te masturbezi in exces.

| Xtzf5542 explică:

Elisa512, m-ai uimit cu inteligenta ta straight face sunt confuz... cum de nu m-am gandit pana acum la asta laughing. Multumesc mai! Ai funfita :]. Iar tu, cel serios... problema e ca, m-i s-a spus chestia asta, si nu e scoasa de la mine! Multumesc inca odata Elisa!