| Anonim693748285916472 a întrebat:

Salut TPU
Sunt băiat si am 12 ani
Ideea este ca cred un lucru. Cred ca m-am indragostit de o fata de 14 ani cu care vorbesc mereu pe Messenger. In aceste conversații sunt fraze genul venite din partea amandurora(i love you, tin la tine,esti foarte important/a peentru mine, cat timp esti fericita sunt si eu [pe asta o spun foar Eu]. Nu cred ca ea tine la mine precum tin eu...stiind asta m-am taiat pe mana(nu mai fac ca doare

9 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Prea batrana pentru tine, e cu 14% mai in varsta! uit-o!

| mentholinks a răspuns:

Si ce vrei de la noi? Du-te la psihologul scolii.

| Luizaaa a răspuns:

Unde e continuarea? Și care e întrebarea?

| Anonim693748285916472 explică (pentru Luizaaa):

Am uitat sa o scriu scuze
Pai vreau sa va intreb cum o fac sa tina la mine precum o fac eu

| Luizaaa a răspuns (pentru Anonim693748285916472):

Pai nu merită să te schimbi pentru o anumită persoană. Fii tu însuți! Poarta-te frumos cu ea, fa-i mici complimente (dacă sunteți mai apropiați). Și mai ales nu fi bădăran că alții, sa o atingi... Succes!

| Anonim693748285916472 explică (pentru Luizaaa):

Suntem chiar foarte apropiati(as face ss la conversatie dar nu se poate) si merci

| Daria0123456789 a răspuns:

Si continuarea?

| Anonim693748285916472 explică:

Intrebarea este cum sa o fac sa tina la mine precum o fac eu