| r7875567099998 a întrebat:

Sunt baiat si am 16 ani,sunt gay, am mai avut contacte sexuale cu 2 prieteni pana acum dar in timp ce ma masturbez imi place sa imi penetrez si orificiul anal cu ceva,imi puteti spune ce as putea sa folosesc pentru ineput, multumesc

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anamariarot a răspuns:

Eu zic sa nu iti bagi toate porcariile la intuneric, ca poti sa te alegi cu vreo infectie de n-o sa-ti mai trebuiasca.

| dream36 a răspuns:

Scrie-mi in privathee hee si eu sunt gay

| Acras a răspuns:

In primul rand asculta la anamaria ca ea stie ce spune nu stiu cum a aflat dar asta e problema ei nu ma intereseaza, Dupa cum vezi fiecare ti-a spus el ce foloseste bufnita se iubeste cu carioca si ailalta cu degetele, eu zic ca cel mai bine ar fi sa faci trotuarul faci si un ban te si freci in fund numai castig pentru tine
Acuma intrebarea mea este cum Dumnezeu va inmultiti voi astia Homosexuali ca nu puteti face copii? si totusi in fiecare zi intalnesc sau citesc despre din ce in ce mai multi

| florincraiova a răspuns:

Bagati un picior de scaun laughing

| iDavidS a răspuns:

Cred ca e fake intrebarea

| 8mmppp a răspuns:

Degetele

| bufnita69 a răspuns:

O carioca