| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am aproape 16 ani.As vrea sa stiu daca este bine sa ma masturbez de 3-4 ori pe saptmana.Penisul meu va mai creste in continuare sau se opreste la varsta aceasta?

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Am mai vazut intrebari din astea, sunteti un fel de copii. nu stiu cum sa va zic sa nu va jignesc, asta e intrebare normala frate? o faci cand ai nevoie si cand simti nevoie, nu ramai impotent, stai linistit ca ti se scoala **** la 20 ani daca te masturbezi acum

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Poti sa te masturbezi de cate ori simti nevoia de autosatisfactie.