| altcinevaaa a întrebat:

sunt cu o fata de aproape 4 luni si vad ca deja nu prea mai merge asa bine intre noi, nu mai este iubire de prima data, saptamana trecuta a fost o saptamana grea pentru amandoi deoarece ne-am certat si impacat de vreo 3 ori, pe tema fostul ei iubit, ca i s-au trezit sentimentele pentru el si nu stia ce e in inima ei si chestii de genu. Dar acum ma uit ca nu ne mai iubim ca prima data, inainte sarea pe mine sa ma pupe, sa ma i-a in brate dar acum doar eu fac asta iar ea nu prea reactioneaza, am incercat sa ma alint sa fac cei placea la inceputul relatiei, dar nimic nu da semne ca i-ar placea. Vreo idee ce as putea face sa trecem mai repede si cu bine peste perioada asta, sa ne iubim mai ca la inceput, pentru ca am impresia ca daca mai o mai tinem asa ne despartim definitiv, si sincer nu imi doresc asta.

FUNDA PTR RASPUNSUL CEL MAI BUN!

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,probabil trece si ea printr-o perioada mai proasta, nu inseamna ca nu te mai iubeste sau chestii de genu.Incearca si tu sa comunici cu ea sa vezi de ce se comporta asa si sa vezi care e cauza certurilor si ce se poate face.
POate e confuza sau are ea si unele probleme,arata-i ca o iubesti si ca esti alaturi de ea. Fiecare are momente mai putin favorabile dar va trece peste.
Are ea ceva pe suflet, e posibil si sa mai simta ceva pentru fostul iubit, nu e exclus nici asta dar daca chiar era asa ma gandesc ca nu mai era acum cu tine.
Monotonia sa fi intervenit?! Cred totusi ca dupa 4 luni e cam devreme deja sa intervina plictiseala.
Ai rabdare sa vezi cum decurg lucrurile,discuta cu ea,daca tot asa se va purta si vezi ca nu se schimba deloc, atunci fi putin mai indiferent cu ea, sa vezi cum isi revine.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Las-o ca e clar ca te tine de prost.
Ti-a zis in fata ca inca tine la fostul...ce mai vrei? Sa o vezi in pat cu ala ca sa crezi in sfarsit?

Faptul ca te respinge e si mai umilitor...

| katy a răspuns:

Pai un lucru e clar: s-a intalnit cu fostul si ala i-a zi sigur hai sa o luam de la capat. daca va despartiti oricum va realiza ce a pierdut ca ea nu se va mai intelege cu fostul.o ciorba dupa ce o reincalzesti nu mai are acelasi gust.asa ca daca nu a mers din prima,din a doua nu merge sigur si chiar nu se merita sa te zbati pentru cineva care nu te merita, isi faci singur mai mult rau, desparte-te de ea si cauta-ti o fata care sa te merite

| St3fY_3193 a răspuns:

Pai ea nu lasa de intels ca te mai iubeste sau ca ar deranjao daca va despartiti adica u incerci si faci orce sa salvezi o relatie si ea nu reactioneaza nikicum si poate ca ea este mai interesata de fostul decat de tine nu stiu daca poti sa mai salvezi relatia daca doar u iti doaresti asta nu stiu ce sa zic scuze...sad

| seby95box a răspuns:

Pai ar trebui sa incerci sa o recuceresti si sa uite de anteriorul iubit