| TheKiller19 a întrebat:

Sunt in clasa a a 7 a si eu sunt cel mai tare la bataie si nu imi comenteaza nimeni dar e un baiat ce tot face figuri si tot sare la bataie si imi este frica sa ii dau una in gura ca imi pun intrebarea daca pateste ceva grav.Cum sa fac sa dau fara mila va rog ajutatima.FUNDA.Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| SageKid a răspuns:

Daca chiar vrei sa stii....priveste-l ca pe un nimic din viata ta,nesimnificativ, si, actioneaza, nu mai gandi. Daca tot iti pui intrebari, nu faci nimic.Doar fa-o, nu te gandii la ce poate patii, la ce o sa urmeze dupa.Doar treci la actiune, cel mai bun sfat

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CrazyStrike a răspuns:

Salut, eu sunt fratele acelui baiat. Dai fara mila ca o sa poarte mama ta doliu laughing

| adriang95 a răspuns:

Ce n-aș da să vină unu' să îți tragă o mamă de bătaie de să te trezească la realitate.

| SisMusic a răspuns:

Ti-e de aste iti e teama laughing de ce o sa pateasca el mai bine sa iti faci griji de ce s-ar putea sa patesti tu!
Daca te exmatriculeaza sau iti scade nota la purtare? Atunci Pa Pa liceu si acum sincer liceul e cea mai frumoasa parte a vietiwinking
Mai bine nu te cobora la mintea unora ca iei ca dai de petrol!rolling on the floor

| justU a răspuns (pentru SisMusic):

De exmatriculat nu il exmatriculeaza pana in clasa a 10-a (16 ani) din cate stiu. Loveste-l fara mila pana cand nu mai poate laughing!

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Ameninta-l doar si dai o palma frumoasa peste obrajor ca sa se-n roseasca.Sa vezi ca n-o sa mai fie la fel.

| lexyy a răspuns:

Te-as bate de te-ai pisa pe tine, si sunt fata. Daca putin creier in capu ala nu te cobori la mintea lui si gata, si imaginea asta de "bataus" din punctu meu d evedere e penibila, baga-ti mintile in cap si lasa bataia, fac karate de 5 ani si crede-ma ca au fost cazuri in care chiar trebuia sa intervina bataia, dar m-am calmat pentru ca nu rezolvam nimic, eu am putere verbala ca sa spun asa..si mereu m-am "batut" prin vocabular, mereu am avut ultimu cuvant de spus, si nu prin bataiewinkingsi asa mi-am rezolvat mereu problemele.app cred ca 3 baieti am batut laughingnu ca ma laudbig grin

| TheKiller19 explică (pentru lexyy):

Si eu fac box de 3 ani.

| CristinaForTPU a răspuns:

Buna. batausulelaughing
Incearca sa-l chinui sa nu iasa din clasa. sa nu intri sa te pui pe el sal ti joslaughing batel c zapada succes

| dydododostar a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu mai fi agreziv pentru ca cei care iti spun ca trebuie sa bati ca sa fi tare sunt niste fraieri.Fi si tu calm si discuta civilizat.Cu bataia nu se rezolva nimic happy

| andytzu01 a răspuns:

Inchizi ochii si dai! laughing