| EduardValentin21312 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si stau in banca cu o colega bomba, de care imi place. I-am spus asta dar ea a spus ca nu ma place. Stand in banca, o mai "pipai" sa zic asa, adica ii pun mana pe picior, o iau in brate sau ii dau palme la fund iar ea nu face nimic adica accepta intr-un fel. Va rog ajutati-ma ce sa fac sa fim impreuna si de ce a zis ca nu vrea sa fim impreuna dar totusi ma lasa sa o "pipai"?

Răspuns Câştigător
| mike1736831 a răspuns:

Faptul ca o femeie se culca cu tine nu inseamna ca vrea sa fie impreuna cu tine.
Poate ii place ca o pipai... ti-ai baģat mana si intre picioarele ei?

| EduardValentin21312 explică (pentru mike1736831):

Putem spune, nu i-am atins zona intima dar pe aproape.

| EduardValentin21312 explică (pentru mike1736831):

A da, si cand suntem doar noi doi, cand restul colegilor sunt afara, parca simt ca se apropie de mine, cu buzele, dar cand sunt colegii in clasa parca e jenata. Asta inseamna ca ii e rusine cu mine?

| Goete a răspuns (pentru EduardValentin21312):

Ii e rusine sa inceapa cu tine de fata cu altii

| Goete a răspuns (pentru EduardValentin21312):

Cat de aproape?

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Comportamentul tau, nu este al unui copil normal!
Ma mir cum nu ti-a invinetit ochii pana acum, fata aia, ca eu te-as fi batut mar, daca ma atingeai.
Pacat ca nu va educa parintii acasa, rusine lor!

| Andreeush a răspuns:

Dacă ți-a zis că nu vrea să fie cu tine ar fi cazul să o lași în pace.

| ywar a răspuns:

De ce ai vrea sa fii cu o bomba care-i a tuturor si e in vazul tuturor? Esti micut, lasa dragostea.

Răspuns utilizator avertizat
| Clytia a răspuns:

Tu crezi că așa se cucerește o fată? Normal că nu te place când ai un comportament de bădăran.
Pe viitor ce-o să faci, te apuci și violezi fete prin liceu?! laughing
Revizuiește-ți urgent comportamentul că nu așa se comportă în societate!

| ciocolatamaruie4 a răspuns:

Eu zic să pipăi o carte de gramatică. Vezi să nu te exmatriculeze pentru comportamentul acesta.
Aș arunca vina pe tine, dar nici cu fata nu mi-e rușine.
Ce treabă au și copiii din ziua de azi... Eu la clasa a 12-a jucam șotronul cu colegi mai mari ca mine.
Păstrați-vă copilăria că de sex aveți timp toată viața! happy

| EduardValentin21312 explică (pentru ciocolatamaruie4):

Decat' eu zic ca tu ai nevoie de o carte de gramatica.

| mike1736831 a răspuns:

Eu zic sa lasi fata in pace. in primul rand nu ai ce sa faci cu ea la 12/13/14 ani. si in al doilea rand invata ca ai timp de gagici pfffff... este un sfat nu o mai pipai ca esti enervant si pshiopat, si daca acum faci asa, oare cand vei face 18 ani ce vei face? vei deveni pedofil daca la 13/14 ani iti arde de d-astea?

| mike1736831 a răspuns:

Eu zic sa lasi fata in pace. in primul rand nu ai ce sa faci cu ea la 12/13/14 ani. si in al doilea rand invata ca ai timp de gagici pfffff... este un sfat nu o mai pipai ca o sa creada ca esti psihopat. Daca acum faci asa, oare cand vei face 18 ani ce vei face? vei deveni pedofil daca la 13/14 ani iti arde de d-astea?

| EduardValentin21312 explică:

Nu inteleg de ce atata ura. Daca fetei nu ii placea ca o pipai, se ducea si ma spunea unui profesor. Dar ea, cand fac asta, incepe sa rada.