| TheKing123 a întrebat:

Sunt îndrăgostit de o fată dar vorbim cam rar.Am fost cam rece aici și regret asta. Daca îi dau mesaje nu prea răspunde dar dacă o sun în 5 secunde raspunde.Intentionez sa o scot la terasa si la final sa îi spun că vreau să fiu cu ea.Doresc sa pun suflet aici pentru ca vreau sa fiu cu ea! Ce e de facut aici? Ms fraților! Dau Fundă

Răspuns Câştigător
| Nuamnumesrry a răspuns:

Nu ai ce sa pierzi daca o scoti la terasa. Unor fete nu le place sa vorbeasca prin mesaje si probabil de aceea este mai sociabila la telefon. Eu zic sa incerci cine stie poate iese ceva. Viata e scurta nu are rost sa astepti fara sa faci nimic. Daca nu o scoti tu la terasa o sa o scoata altul si o sa o pierzi. Bafta!

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Invită fata în oraș și spune-i e simț, nu mai pierde timpul!
Baftă

| cristimihailov a răspuns:

Poate nu stie sau nu foloseste mesajele.

Poate e bine sa o faci pana nu se infrupta altul din ea.

| Anonima163333 a răspuns:

Sunt fete care nu vorbesc prea mult prin mesaje sau nu stiu...
Sun-o, ca de obicei, iti va raspunde in 5 secunde si apoi invit-o in ora.swinking

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Eu am iesit in orasi cu o scroafa, a fost fain dupa

| nupreastiu2020 a răspuns:

Ia-o usor, nu sari direct pe ea ca o placi, iesi si tu de macar 5 ori cu ea afara si fa-o sa vada ca esti un tip cu care ar putea avea o relatie buna. Apoi poti linistit sa ii spui

| TheKing123 explică:

P.S.La telefon este foarte draguta si rade la fiecare gluma pe care o spun!