| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU... sunt într-o dilema, am vorbit cu un băiat pe snap (eu îl cunosc pe acest băiat de mica la fel și părinții lui fiind prieteni de familie) locuim în același sat, problema este ca băiatul respectiv mi-a cerut poze sexy. Evident ca am trimis poze cu un costum de baie sau pantaloni scurti și sutienul de baie dar după câteva replici mi-a cerut și poze nude la care eu fiind și o persoana serioasa și sensibila, i-am răspuns "eu nu sunt o depravata, nu am trimis în viata mea poze nude la niciun bărbat și nici nu o voi face niciodată" la care el îmi răspunde "e alegerea ta, o seara faina"...
Ce sa înțeleg din asta? Ca nu e un băiat serios și ca a vrut sa vadă ceva și ca poate sa ma facă de ras.
Deși pot sa spun ca eram încrezătoare ca e un băiat de treaba ca în sfârșit voi avea pe cineva cu care sa îmi împărtășesc sentimentele dar pe când colo... E la fel ca majoritatea băieților.
Ma simt oribil, sper sa nu îmi aud vorbe în sat, deși am scris mai sus ca am trimis doar niște poze în costum de baie cum am fost la lac nimic altceva...

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Ce vorbe sa iti iasa in sat? Sunt doar niste poze in costum de baie, ipostaza in care orice femeie e vazuta atunci cand se duce la plaja...deci eu zic sa nu-ti faci probleme din acest punct de vedere. Baiatul ala insa, e si nesimtit si prost. E un mare meltenism sa-i ceri unei fete/femei sa-ti dea poze nud, cu atat mai mult unei fete pe care o stii de mic, facand parte din familii prietene. Sigur ca in general asa sunt baietii, lesinati dupa sex, dar ca baiat daca respecti o fata, ai clasa si te duce un pic mintea, stii sa ai rabdare cu ea iar daca iti devine iubita, stii ca la un moment dat te va lasa ea sa o vezi nud fara sa i-o ceri tu si o vei vedea in realitate, nu doar in poze.
Ce sa intelegi din comportamentul lui? Ca nu te respecta si in nici un caz nu are ganduri serioase cu tine! Evita-l!

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Mulțumesc de sfat

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Te santajeaza, spera ca din frica de a- l pierde tot te hotarasti sa trumiti poze chiar nud.E mai bine chiar sa il pierzi decat sa te trezesti apoi xa se lauda cu pozele tale cine stie la cine.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le parintilro ce ti-a ceruit acest pervers si taie contactele cu el, ca intri in mare necaz.
Acest baiat nu este serios si intentiile lui nu suntd elco normale, fiindca va pune imediat pozele tale nud pe internet si te va santaja apoi, sa ai sex cu el.
Nu-i la fel ca majoritatea baietilor, este mai RAU decat ei, fiindca stie ca nu are voie sa ceara poze nud si tosui profiat de naivitatae ta sa-ti ceara.
Spune-le parintilor tai!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Pozele erau pe snap și nu s-au salvat niciunde ca s-au șters imediat după vizualizare

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are importanta unde erau pozele, ca oricum nu trebuie sa pui asa poze online, fiindca te expui si ajung pe mainile cui nu trebuie care et poate santaja sau rapii.
Spune-le imediat parintilor de cererea acestui baiat/barbat inainte sa te santajeze, sau sa-ti faca ceva rau.
Aceta nu este un om nromal ci un nerusinat fara bun simt cu interese meschine, care nu se va oprii aici.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Să crezi tu că nu se pot salva pozele de pe Snap!
Mă rog, să răspund la topic: da, individul e un mare măgar, e timpul să îl treci pe (lunga) listă a ta de nesimțiți pe care îi ignori.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Erau în costum de baie cum am fost la lac și parca le-am și postat cu o prietena dar cum zici tu e un nesimțit... Eu care îl credeam serios, dacă se salvau pozele rămâneau salvate în galerie sau arata atunci pe moment "x a salvat poza z" cel puțin asa știam