| Anonimu6969 a întrebat:

Sunt într-o relație de 3 luni cu o fata. Ea e foarte timidă și as vrea sa o sărut sau sa o îmbrățișez. Cum as putea sa o îmbrățișez sau sa o sărut fără sa fie ciudat? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man tu esti in zona prietenei aia nu-i timida doar ca nu e atractie din partea ei tu te visezi in chiloteti ei deja, in fine iesi afara din zona aia ca vei regreta mai tarziu

| takemyword a răspuns:

Daca aveti o relatie de atata timp probabil ca si ea isi doreste acelasi lucru, poti sa incepi usor prin a o imbratisa, prin a o mangaia, etc. Lucrurile vor decurge de la sine, o sa vezi. happy

| KittyCat24 a răspuns:

Pai...primul sarut va fi de neuitat deci trebuie sa fie magicwinking
Complimeteaza-i buzele si apoi sarut-o...sau imbratiseaz-o pur si simplu...o imbratisare nu strica niciodatawinking
Noroc!