| Andrrusha a întrebat:

sunt intr-o situatie cam aiurea acum. si as vrea sa primesc ce sfaturi de la voi, in privinta fetelor, cum sa cuceresc o fata (straina)?

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Frate, eu am 16 ani si am incercat o singura data sa ii cer ID-ul unei fete si mi l-a dat, asta s-a intamplat la un concert. Poti incerca asa. Baga-te in seama cu eawinking. Vorbeste frumos sa ii lasi o impresie buna! Bafta

3 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Ești bi sau lesbi? Povestește-i fanteziile tale și sigur o dai pe spate.

| Ando1dul a răspuns:

"Auzi da tu ce manaci de esti asa frumoasa?" E cea mai buna replica laughing

| neutrino a răspuns:

O fata straina se cucereste la fel ca si o fata ne-straina.