| RK_Danny_1999 a întrebat:

Sunt nou pe aici si am o intrebare putin mai intima. E normal ca iubitei mele sa ii intre jumatate de penis in vagin fara sa o doara? (Mentionez ca e virgina si cand impingeam putin mai mult o durea, dar doar de la jumatate incolo) Adica mai mult intrebarea ar fi daca e normal sa se intample asta? Dau funda

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt femei la care dezvirginarea se face fara durere. Penetrarea profunda poate fi dureroasa sa la o infecție, nu are legatura cu dezvirginarea.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai băgat fie doar și numai un mm de penis în ea, deja nu mai e virgină...

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce i se intampla iubitei tale.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Intr-o oarecare masura ar putea fi normal dar esti sigur ca e virgina? Himenul mai e acolo? Daca nu a sangerat poate are himen elastic si de-aia o doare. La unele femei himenul se rupe la prima nastere.

| LarissaLary189 a răspuns:

Pai de unde stii ca e virgina... oricum la unele fete dezvirginarea poate fi si dureroasa si nedureroasa, acum depinde de fete...

| RK_Danny_1999 explică (pentru LarissaLary189):

Nu e chiar atat de greu sa iti dai seama...himenul era inca acolo + merge lunar la ginecolog. Si de regula stiu ca dezvirginarile sunt dureroase, de-asta sunt in ceata...