| mariusraduica a întrebat:

Sunt pus intr-o situatie foarte penibila. Acum sunt la liceu in clasa a ix a. Intr-a 8 a imi placea de-o fata care era colega de clasa. Ea a intrat la filologie, iar eu la bio-chimie. In timpul vacantei a intrat pe facebook o fata care acum imi e colega, si m-a intrebat daca vreau sa stau in banca cu ea, si multe alte lucruri. La sfarsit cabd eram deja plictisit de ea a scris : "tnx god", fiindca ii spusesem ca vreau sa stau in banca cu ea. In timpul ala imi placea la nebunie de fosta colega care a intrat la filologie, iar acestei fete n-am prea dat mare atentie. Mai tarziu am aflat ca cea de care-mi placea isi gasise pe altcineva de la a 12a filologie. Fata asta care acum imi este colega a mai continuat si in primul semestru sa-mi arate ca ma place, apoi a lasat-o balta. Acum pare ca-i place de colegul meu de banca. Credeti ca as putea sa o "recuceresc", fiindca acum...imi place si mie de ea. Ma puteti ajuta cu un sfat, pana nu e prea tarziu?

Răspuns Câştigător
| HereToHelp a răspuns:

Nu e adevarat. Daca te-a placut, o sa ii starnesti curiozitatea inapoi. Fa-i curte fin, o sa te placa. Bafta!

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Deja e prea tarziu, daca nu ai actionat la timp acum ai pierdut-o de tot.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Comportamentul tau a indepartat-o definitiv.

| Emilian65 a răspuns:

Ai incercat sa umbli dupa iepuri si nu ai prins niciunul.

Răspuns utilizator avertizat