| Sov95 a întrebat:

Sunt tot eu. Am aici intrebarea anterioara:

http://www.tpu.ro/......m-fost-la/

Adica daca tocmai am inceput sa vorbim acum vreo 2 zile eu zic ca as exagera si as grabi excesiv lucrurile sa ies cu ea azi in parc si sa-i spun ce simt pentru ea. Nu stiu, nu ma pricep, o sa vad daca vine in parc dar astept alte sfaturi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Buna Sov95. De cele mai multe ori treburile amanate care nu sunt facute la timp nu dau rezultatele asteptate. Dar ca un sfat pentru tine, este sa nu grabesti intalnirea cu fata respectiva pentru a da un rezultat pozitiv. In dragoste nu este bine sa nu te grabesti, pentru a nu avea alte asteptari si a nu suferii. Lasa intalnirea cu ea pe mai tarziu, pentru a nu-i da impresia ca esti mort dupa ea si ai da de gandit. Cand o vei face, sa fi sigur pe tine, increzator in ceea ce vrei sa faci.Se spune ca cine cade repede in plasa, repede se v-a rasturna. Fii sigur tu, daca vrei sa o inviti acum sau pe saptamana viitore. happy Oricum eu iti dores succes si la o dragoste sincera si curata cu sentimente pure. Pup.
nana

1 răspuns:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Daca crezi ca te grabesti, mai asteapta. Dar ca sa nu creada ca nu ii dai importanta, plimbati-va prin liceu, prin curte, faceti impreuna proiecte, cand aveti. Daca nu se impotriveste si da impresia ca te place si ea atunci poti fi sigur ca vei avea succes atunci cand ii vei spune ca o placi.

Ai grija, cand vei fi hotarat sa faci acest pas, nu'i spune dirct ca o iubesti, te va crede superficial (eu asa cred big grin ), spune'i ca iti place de ea, ca pe ea ai remarcat'o prima data...vezi tu, repeta acasa in fata oglinzii tongue