| Sp33dster a întrebat:

Sunt un baiat blond, ochii verzi, de 17 ani, inaltime 1.79, sociabil,inteligent, o sa observati pe parcurs-inca nu mi-am gasit perechea potrivita si ma geandeam ca poate acesta fii locul potrivit pentru o mica prietenie; contact la ID:schema_2010.Multumesc

Răspuns Câştigător
| xRobert93 a răspuns:

Incearca sa iesi si tu prin oras... daca stai in casa nu o sa vina la tine la usa.

| Sp33dster explică (pentru xRobert93):

Am cautat dar nu prea am gasit.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Just4Joker a răspuns:

Ai gandit prost, playa'
intra pe livejasmin.com
Get a life, Get a hooker

| neutrino a răspuns:

Baietii inteligenti nu intra pe TPU. Sigur ai gresit locul. Mergi la matrimoniale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici poti gasi prieteni dar TPU nu este site de matrimoniale.Numai bine.

| IliadisJunior a răspuns:

Salut, we asta nu e site de matrimoniale rolling on the floor))rolling on the floorrolling on the floor

| ale98 a răspuns:

Add: alleepop98.