| anonim_4396 a întrebat:

sunt un băiat de 24 de ani cuminte și am cunoscut pe cineva in care simt foarte multe pentru ea, dar după mi-a spus ca a făcut sex in 3(ea și 2 băieți)sa mai continui relația cu ea? Pe mine ma doare foarte tare sufletul când ma gândesc la asta. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Justme79 a răspuns:

Faptul că ți a zis este de apreciat mai ales că acest aspect nu s-a întâmplat.în timp ce era cu tine rar găsești pe cineva să îți facă așa mărturisire nu te gândi sa o judeci că chipurile ar fi curva că a făcut asta cum spun unii a fost alegerea iei dar a fost deschisă față de tine cunosc persoane care sunt cuplu și fac așa ceva astea sunt fantezii care unii oamenii vor să și le împlinească nimeni nu este in măsură să judece pe nimeni fiecare face ceea ce își dorește cu viața lui

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bine ca a fost sincera si ti-a spus. Problema ar fi sa nu cumva sa-i placa asa ceva si sa continue.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca o judeci pentru asa ceva, las-o balta. Apreciaza ca a avut curajul sa iti spuna asta, caci putea sa nu o faca.

| Adry05 a răspuns:

E o experiență pe care a vrut s-o aibă cât timp nu era cu tine. Nu văd ce mare lucru. sunt mulți oameni care vor să încerce toate cele în tinerețe, asta nu înseamnă că sunt mai puțin de încredere. contează cum se poartă și cum te tratează pe tine în prezent

| RAY a răspuns:

Eu unu nu as mai continua, curva ramane curva pe viata

| Violleta2022 a răspuns:

Deci tipa este deschisa la perversiuni sexuale sau cel mai probabil este o prostituata.
Daca te doare acest lucru, nu mai pierde timpul cu ea, cauta-ti alta, ca vei avea intotdeauna o retinere si nu vei puterea trece niciodata peste asta.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

"cel mai probabil e prostituata" rolling on the floor
Si cum ai ajuns tu la aceasta concluzie?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici o fata nu-ti va spune la inceput de relatie ca a avut relatii sexuale cu 2 barbati deodata, daca nu te pregateste de fapt sa-ti spuna ca este in meseria aia, sau prefera sexul in grup ori perversiunile sexuale.
Evident ca iti spune indirect ca nu-i o fata "cuminte".

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dacă pe tine de deranjează, iar ea e mândră, înseamnă că nu vă potriviți.
Apreciază sinceritatea, altele fac frecvent astea, în paralel cu întâlniri la care se dau fete cuminți, decente și cu principii.
Dacă vei continua cu ea, lasă sentimentele mai jos, și consideră că e o aventură mai lungă, o relație pentru sex. Va fi mai sănătos pentru ambii. Dacă în timp vei căpăta încredere în ea, puteți trece la relație propriu-zisă.

| Sofer a răspuns:

Dacă e doar cu tine acum, nu mai contează trecutul. Eu nu m-aș supăra. I-aș propune sa încercăm din nou dar sa joc și eu în film nu doar ea cu alți.

| Donsavas a răspuns:

Dar nu este nicio problema. A fost doar o fantezie de a ei din trecut
Poți sa ai o relație serioasa cu ea
Nu toată lumea trebuie sa fie cuminte.

| alina2k18 a răspuns:

Continuawinking

| ancaval a răspuns:

Nu. Nici vorbă. Dacă ești un om care se implică din toate punctele de vedere, renunță la ea. De ce? Pentru că nu o să poți trece peste așa ceva. Degeaba lași de la tine, și peste 5 ani o să-ți treacă prin creier ce a făcut ea și nu o să ai liniște.
Caută o fată pe gustul tău, să NU trebuiască să rabzi unele lucruri.

| alexalx1234 a răspuns:

Las-o baltă. E o curvă și așa va rămâne. Poate să fie cu tine în relație și când nu ești acasă și-o poate trage cu nu știu câți alți bărbați.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca facea BDSM ce spuneai despre ea?

| Barbonelli a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e BDSM?

| anonim_4396 explică (pentru Barbonelli):

Folosirea torturii asupra partenerului pentru a obtine placere sexuala, Bondage Dominational Sado Masochism ca in 50 Shades of Grey.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cuminte e de obicei sinonim cu plictistor.Mai ales dacă simți nevoia sa te lauzi ca ești "cuminte".
Si care-i problema dacă a făcut sex in 3?

| Barbonelli a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am fost trădat și lăsat balta in trecut sincer nu mai îmi doream o relație pana nu ma dezvoltam mai bine economic și profesional, dar așa sunt eu ca pun suflet in tot ce fac

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi nu poți să zici că ai cunoscut-o, că de fapt nu ai cunoscut-o până nu ți-a zis asta.

Nu e că o iubești și te doare sufletul, ți-a fost distrusa fantezia că ea e o tipa cuminte și nu a incercat altceva. Alea sunt basme, majoritatea tipelor. Daca nu toate au fantezii murdare ori sunt deja murdare și imorale.

Ar fi trebuit să crezi de la început că e murdara, așa nu te-ar mai fi surprins nimic. sexul in 3 e o nimic toată pe lângă ce fac unele tipe stai liniștit. Că multe sunt mai perverse decât vezi tu in filmele porno și fac chestii ce te-ar lasă șocat sau ți-ar provoca scârbă.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Totul depinde de ceea ce simti tu pentru ea. Cred ca daca o iubesti foarte mult poti treci peste acest aspect. Daca orgoliul e prea mare si nu poti trece peste, atunci nu continua.
Lasa sufletul tau sa decida.

| Mihaela2023 a răspuns:

Dacă nu poți să te despărți de ea, continua.
Acum esti la inceputul relației și de asta de doare pe parcurs o să îți treacă sau poate că o sa te plictisești de ea