| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva un Doctor/ita in Romania care face procesul schimbării de sex?
Daca da spuneti-mi numele numărul de telefon si cam cat ar costa in totalitate operația.

5 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Nu toti suntem bolnavi mintal încât sa ne intereseze astfel de lucruri. Iubește te omule așa cum te a lăsat Dumnezeu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce intrebare de cacao, zici ca intrebi de un oftalmolog ca vrei o pereche noua de ochelari

| Necunoscut112 a răspuns:

Caută pe net, nu aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte de a lua o asemenea decizie mergi la psiholog sa discuti. O sa te ajute! Ar trebui sa fii multumim de felul in care arati si cine esti.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Cat curaj sa ai sa faci operatia aia, si apoi sa arati ca naiba ca fata tu fiind baiathee hee cam nasol ma bossule si asa...
Mai bine cauta si tu o fata care sa semene mai tare a baiat decat sa faci asa ceva, sincerlaughing