| AnonimulAnonim99 a întrebat:

Tocmai ce am facut-o protejat(durex extra safe). Cand am vrut sa schimbam pozitia, cand am scos-o a alunecat prezervativul aproape sa iasa, cam asa: https://postimg.org/image/2yvxqxv123/ (era foarte mutl lichid seminal). Precize ca nu mi-am dat drumul, iar fata era in perioada fertila.Ar fi bine totusi sa ia pilula de a doua zi sau nu are rost sa o ia?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin ce minune a ajuns sa existe ''foarte mult lichid seminal'' in interiorul prezervativului in cazul in care NU ai ejaculat? Doar un prezervativ ales CORECT incat sa aiba MARIMEA potrivita pe penis va sta FIX si va ramane NEMISCAT fara a avea tendinta de a aluneca de pe penis si sa ramana la un momentdat indesat in vagin. In concluzie prezervativul a iesit/alunecat de pe penis fiindca a fost mult prea mare pentru penisul tau mult prea mic, sau s-a produs ejacularea si astfel se explica existenta in interiorul prezervativului a acelei cantitati mari de lichid seminal adica SPERMA si pierderea erectiei ceea ce a favorizat alunecarea/iesirea prezervativului de pe un penisul afalt in agonie, practic ''mort''. Ar fi bine ca data viitoare sa-ti cumperi prezervativul corespunzator ca marime pentru ca fata nu fi nevoita sa-si ''otraveasca'' organismul din cauza prostiei tale. NO COMMENT

| mihai69 a răspuns:

NU! nu are rost și efectele adverse nu recomandă această pilulă decât în cazuri de pericol real de sarcină (ceea ce nu e cazul aici).

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fi ramas gravida.

| Necunoscut112 a răspuns:

Lol... Prezervativul era plin de lichid seminal fără ca tu să ejaculezi, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru siguranta da, se mai pot intampla si accidente involuntare.