| anonim_4396 a întrebat:

tocmai mi s-a inatmplat ceva neplacut si sunt cam agitat.

Deci, am 18 ani si inca ma trezesc de obicei la 10 ca sunt in vacanta, azi m-am trezit brusc la 7:15 si simteam nevoia sa ma duc la toaleta. Am ajuns si am urinat putin si in acelasi timp am scos ft putin si pe cealalta parte. Problema e ca a trebuit sa ma fortez enorm pentru aceste 2 lucruri iar de la urinat m-a usturat rau penisul. Simt ca nu mai pot sa urinez desi simt ca trebuie si inca mai am urina si nu pot sa incordez ca sa zic penisul, ce am?

De asemenea, update, am adormit de pe la 8 la 11 si cand m-am trezit m-am dus la baie si am reusit sa urinez fara probleme, m-a usturat doar foarte putin dar in rest am reusit sa scot, urina fiind putin galbuie, stiu ca asta avea legatura cu deshidratarea.

Update 2: am fost repede la doctorul de familie si mi-a zis asa: daca pe penis nu apar pete rosii sau bube pe cap/ piele sau daca penisul nu se umfla, nu am de ce sa ma ingrijorez. Dupa ce i-am povesit tot mi-a zis ca probabil are legatura cu alimentatia sau cu faptul ca am fortat zilele trecute zona, mergand des la toaleta deoarece am avut probleme cu stomacul, mi-a recomandat sa nu beau rece si sa consum alimente mai uscate.
Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| MPersephone a răspuns:

Simt ca suntem atat de apropiati dupa ce ai impartit toate detaliile astea in amanunt.

| sagetarius a răspuns:

Daca ai primit raspuns la problema ta de la doctorul de familie de ce mai cauti si alte raspunsuri de la oameni fara experienta in domeniu? daca nu ai incredere in parerea lui, cere parerea altui doctor