| LexuKrys a întrebat:

Un prieten, mi-a spus ca a gasit o fata cu care as putea eu sa ma cuplez. Problema este, cum sa ne cunoastem mai bine(prin telefon / mess. Nu pot sa ma duc fix la ea, sta putin departe de mine), cum sa o abordez? big grin

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stabileste o intalnire cu ea si vezi daca se merita sa te mai intalnesti cu ea sau nu...

| alin567 a răspuns:

Te intalnesi cu ea si vb :d

| neutrino a răspuns:

Pai daca tot a gasit-o, du-te sa vezi ce a gasit, poate ca nu-ti place. Bineinteles ca parerea ei nu mai conteaza. Ce-i gasit, e bun gasit.

| Vix999 a răspuns:

Pai ca sa cunosti un om trebuie sa interactionezi cu el ...pe viu. Daca chiar nu se poate, incearca si in mediul virtual dar tot cunoscandu-va personal puteti decide ce si cum.

| thelowe a răspuns:

Pai,in primul rand trebuie sa stii daca iti place de ea.ca doar nu o sa o abordezi doar pentru ca un prieten ti-a zis ca ai putea sa te,, cuplezi" cu ea.

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Pai intai pe mess apoi cu wev=bcam apoi telefon si apoi du-te la ea.sa abordezi o fata este greu si dureaza dar daca o vrei va trebuii sa faci astea