| RedBull69 a întrebat:

Salut TPUsad

Un verisor de al meu indepartat are o problema, il cheama Razvan, 17 ani si este intr-o relatie cu Maria, 13 ani.
Maria mereu vine la Razvan acasa, de la un timp ei au facut sex si din vorba in vorba intre adolescenti s-a ajuns la maicasa, a aflat si acum nu il mai lasa sa umble cu ea, ei au impreuna 6 luni si 2 saptamani. Razvan a prins drag de ea si nu ar putea renunta la ea, mai ales Maria care era si virgina i s-a daruit lui.
Razvan maine are atestatul la liceu, el este la profesionala, la mecanici auto.
Razvan vrea sa isi termine scoala sa isi ia diploma si apoi sa plece undeva in acelasi oras cu Maria doar ca el face 18 ani doar in februarie in 26 si trebuie sa se intoarca si sa fie insotit de un parinte dim cate cred
INTREBAREA E:CUM POATE RAZVAN SA O CONVINGE PE MAICASA DA IL LASE SA STEA CU MARIA?
Mama Mariei stie ce au facut, au zis ca atata timp cat ati facut cu protectie, nu are nimic deci nu il da la politie sau asa si plus de asta au fost de comun acord ambii partenerii si a mai zis ca ati facut-o pe norocul vostru daca va veti desparti voi veti plange nu eu sau ori altcineva.

Răspuns Câştigător
| miapwp a răspuns:

Şi părinți mei au avut o poveste de dragoste asemănătoare. Bunica mea nu a fost de acord cu tata și mai multe.Pot sa Îți spun că o so convingă prin fapte nu prin vorbe.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Razvan mai are cateva luni si pe urma intra la parnaie... pam pam

| RedBull69 explică:

Funda miapwp si la suntserios ma urinez pe mama ta