| Alexander91 a întrebat:

Urmeaza sa merg intr-un weekend cu iubita la munte (cu care inca nu am intretinut relatii sexuale). Avand in vedere ca a trecut ceva timp de la ultimul contactul sexual pe care l-am avut (cam 4 luni) sunt stresat ca voi ejacula prea repede si/sau ca nu voi obtine o erectie foarte ferma datorita stresului. As dori sa imi recomandati ceva pastile care sa ajute la mentinerea erectiei pe o durata mai lunga, asa pentru o ocazie speciala, fiindca mereu sunt mai stresat cand e vorba de o partenera noua, cu atat mai mult cat relatia asta este foarte speciala pentru mine si vreau sa iasa totul perfect. Multumesc

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu lua pastile! Alea sunt pentru cei in varsta! Incearca si prelungeste preludiul si daca ejaculezi repede, continua cu protectie pentru ca la varsta ta poti continua fara probleme. Iubita ta va intelege situatia si veti face un lucru minunat.

| Alcyon a răspuns:

Nu lua pastile, ca alea-s pentru mosi, carora nu li se mai scoala normal. Relaxeaza-te, bea un pahar de vin inainte si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastile nu, un masturbare, doua inainte de a pleca si una chiar inainte cu 30-60 de minute inainte de a face dragoste este bine venita, dar nu face nimic daca iti dai drumul imediat, ca sa nu isi dea seama treci la al doilea preludiuwinking

| Delmoniko a răspuns:

Fara pastile. Ce? Ai 70 de ani? Masturbare si atat. Incearca un preludiu cat mai lung cu ea. Doar nu sunteti cai de cursa lunga.

| Maskeried a răspuns:

O masturbare + un "Party Up" (asa se numesc aceste pastile) o sa-ti faca noapte de vis, prietene.

Succes