| Emanuel1234567890emanuel a întrebat:

va rog ajutați-mă, ultima oară când m-am masturbat a fost miercuri, nu prea a ieșit multă...dar azi am avut un vis că pipăiam o fată și am ejaculat cam mult rău. Nu prea aș vrea să slăbesc de la masturbare că demult făceam foarte des până am slăbit rău, acum m-am îngrășat și mi-e frică să nu slăbesc din nou că atunci.

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Sperm%C4%83#Compozi.C8.9Bia_spermei_umane

Vrei sa pui la loc substantele pierdute prin ejaculare? Mananca un gram de mar cu un gram de branza si un gram de paine cu un gram de unt, pe urma bea o lingura de apa.

O femeie produce intr-o zi de alaptare in medie (ca aport de calorii) cat produce un barbat in 841 de ejaculari (socotind ca 1 ml lapte matern are 0.7 Cal, iar 3.4 ml sperma au 0.7 Cal).

Pentru a reface energia pierduta in jumatate de ora de masturbare mananca 10 grame de slanina sau 24 grame de paine.

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca nu cumva o faci de 15-20 de ori pe zi si zilnic... nu o sa slabesti.

Daca observi scaderi bruste in greutate mergi la medic pentru ca nu e de la masturbare si poate e ceva mai serios.

| mihai69 a răspuns:

De la labă nici nu te îngrași, nici nu slăbești. Și de la poluții, nici atât.

| Sofer a răspuns:

Totul e normal.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Si cu ce vrei sa te ajutam? Sa-ti legam mainile sa nu te mai masturbezi?