| Danieldanydan a întrebat:

va rog ajutor, fundă, dacă m-am masturbat acum 2 zile si azi iar am facut-o ar fi vreun risc sa slabesc? Si ce sa manânc să pun înapoi pe mine, cam cate kg am dat? Va rog ajutor dau fundă

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"m-am masturbat acum 2 zile si azi iar am facut-o...cam cate kg am dat?"

ce, ești cumva vreun elefant?

| Sofer a răspuns:

Nu slăbești dacă te masturbezi. Nu ai dar niciun kg. laughing sa slăbești fai sport. Mergi la sala.

| Goete a răspuns:

Toata sperma pe care ai ejaculat-o, asa recuperezi totul si poti s-o iei de la capat