| trista_5619 a întrebat:

va rog putin ajutor. azi mi-am dat seama ce fel de prietena imi este, putea sa ma ajute intr-un fel ca avea toate posibilitatile, dar nu a vrut, s-a facut ca nu-si da seama ca am nevoie de ajutorul ei, cu toate ca stia ca poate sa mi-l dea. Este o prietena buna doar la distractii, atunci cand e singura si ne inveselim amandoua,, era totul bine pana acum, pentru ca nu am avut ocazia sa ne ajutam una pe alta, si acum mi-a aratat ce fel de persoana este. Este o vorba "prietenul la nevoie se cunoaste", si eu am cunoscut-o acum. este foarte dureros, nu pot suporta si inca m-am deprins cu ea,, parca nu ma vad fara ea. Nu stiu ce sa fac, sa-i spun totul in fata despre asta sau sa tin in mine durerea asta provocata din nepasarea ei? va rog ajutati-ma. stiu ca nu sunt singura care pateste asa ceva... sau poate da?

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Nu,nu esti singura, eu de cate ori am patit-ooh go on si tot nu m-am invatat mintestraight faceinainte tineam in mine dar nu am facut bine pentru ca mai mult rau imi faceam.asa ca ar trebui sa o intrebi direct de ce nu ti-a dat o mana de ajutor, in functie de raspunsul ei decizi ce e mai bine de facut

| crrinnaaa a răspuns:

Puff. si mie mi s-a intamplat asta straight face
si la mine a fost si mai dureros pentru ca abia ce ma despartisem de prietenul meu pe atunci si asa zisa cea mai buna prietena a mea s-a combinat cu el a doua zistraight face
si imagineazati ce greu mi-a fost
si acum sa trecem la tine
sicer cred ca va trebui sa ii spui in fata si nu stiu sa o faci sa inteleaga ca chiar tii al ea si ti-a parut rau atunci cand a refuzat sa te ajutehappy
succeskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ea...si spune-i ce te deranjeaza. Poate chiar nu si-a dat seama de ceea ce face, da-i o sansa sa se justifice inainte sa rupi prietenia cu ea.bafta