| jupinu2011 a întrebat:

va rog sa imi spuneti si mie cum trebuie sa procedez,s-au ce pasi sunt in a-mi face prietena(o iubita), adica cum trebuie, ce trebuie sa ii spun unei fete sa fie cu mine.Va rog MULT MULT de tot!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vorbesti cu ea direct, ii spui ca o placi si ii expui ce planuri si ganduri ai cu ea, in conditiile in care ea ar fi de acord sa fie cu tine. In acest fel, ii dai posibilitatea sa-si analizeze mai clar toate ofertele primite si sa ia hatararea cea mai buna pentru ea.

| Dlkee a răspuns:

Ca o placi
ca e frumoasa
ca vrei sa iesiti la un suc sau in parc
Spune-i ce simti!winking

| Emmett a răspuns:

Ii spui asa:
Uite, vrei sa iesim in parc asta seara?
Vorbiti despre ora, loc si o astepti cu flori si ciocolata, faci glume si ii spui cat de mult o placi... Pas cu pas, niciodata prea repede!

| Mihalcea_Cosmin_1988 a răspuns:

Depinde de tine cat de mult o placi si de ea de asemenea cat de mult te place restul vine de la sine.