| Anonim1626 a întrebat:

Va rog urgent sa ma ajutati.
Plac un baiat de pe Facebook.E din acelasi oras cu mine.Am vorbit cu el si e o persoana foarte de treaba.Problema e ca as vrea sa ii mai scriu dar imi e frica(,)ca o sa ma creada o disperata.Alta problema e ca nu prea avem subiecte de discutie.El mentine conversatia dar nu vreau ca toata discutia sa se transforme intr-un interogatoriu.
Cum pot sa fac sa ma apropii mai mult de el?
Fara raspunsuri la misto, va rog!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce inca inainte "de start" ai astfel de sentimente, impresii de perdanta? Tu nu ai auzit de zicala: "Incercarea moarte n-are". Nu ai nimic de pierdut, dar poti sa castigi "totul" cum s-ar zice. Deci este de datoria ta sa incerci pentru a nu regreta mai tarziu ca n-ai facut-o. Curaj!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a reusi sa te apropii in mod efectiv de el, ar fi cazul sa-i faci o propunere "constructiva"; sa iesiti la o plimbare in 2. S-ar putea ca totul sa depinda de un astfel de "experiment". Succes!

| Anonim1626 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu o sa accepte, sigur.Suntem inca in stadiul in care ne cunoastem mai bine.Sunt un fel de straina pentru el.Plus ca sunt mai antisociala si timida. Oricum, mersi ca ai incercat

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Anonim1626):

De ce inca inainte "de start" ai astfel de sentimente, impresii de perdanta? Tu nu ai auzit de zicala: "Incercarea moarte n-are". Nu ai nimic de pierdut, dar poti sa castigi "totul" cum s-ar zice. Deci este de datoria ta sa incerci pentru a nu regreta mai tarziu ca n-ai facut-o. Curaj!