| anonim_4396 a întrebat:

Vam ascultat sfaturile pe care mi le-ați dat.
Deci sa va povestesc putin; iar a cerut sa ne vedem fiind de acord din nou, dar mai întâi am discutat cu ea de ce ma lasă balta, am întrebat-o, dar nu a mai vorbit cu mine 1 zi și nu mi-a răspuns, apoi peste 3 zile zice sa ne vedem, după 1 ora de vorbit prin mesaje, i-am zis,, sa nu ma lase balta cum a mai făcut, a zis ca nu,, dar asa s-a întâmplat, după 1 zi îmi da 30 de mesaje și 2 poze, se rănise la picior, am înțeles, apoi peste 2 săptămâni după ce s-a vindecat mi-a zis sa ne vedem din nou, skip, după 1 zi iar îmi da mesaj și îmi zice ca nu a putut sa iasă deoarece s-a spart o vena la picior, da cam complicat. Vreau sa înțeleg de ce face asa. Câteva sfaturi va rog. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Probabil nu știe cum să scape de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Esti roata de rezerva, evident. Nu o mai cauta, va fi mult mai bine pentru tine.

| cristian200313 a răspuns:

Probabil, nu te mai place, sau nu te mai vrea, deocamdata daca mai face asa iti recomand sa o lasi in pace, o eviti, iar tu o sa iti gasesti o fata potrivita pentru tine.