| Serfiu a întrebat:

vin cu o intrebare. Am vazut acum 2-3 ani un film porno pe xnxx cu doua romance, una era bruneta si avea un make up gen pisica. Erau pe scaune, faceau videochat, bruneta mai avea si alte filmulete. Avea si cont pe twitter dar nu mai stiu cum se numeste. Stie cineva?

4 răspunsuri:
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Cauta pe twitter romanina pornstar sau romanian chat girls. Imposibil sa nu le gasesti pe absolut toate.

| Moisa_Gabi_2000 a răspuns:

Intreab-o pe mata daca stie ceva!

| Amputade20cm a răspuns:

Intreab-o pe doamna mami tau ca era cu ea pe tura din ce stiu happy

| Serfiu explică (pentru Amputade20cm):

Esti un copil prost!