| unsimplubaiat123 a întrebat:

Voi ce prezervative folositi de obicei?
Eu de cateva luni folosesc doar durex extra safe, voi?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate prezervativele sunt bune, singura conditie ca sa nu se rupa fiind sa cumparati masura corecta pentru penisul vostru.
Prezervativul se rupe numai daca este prea mare pentru penisul vostru, daca este larg se rasuceste pe penis in timpul miscarilor de du-te vino ale sexului, se intinde la maxim si pocneste.
Asadar, poti cumpara chiar si cele mai ieftine prezervative ca sunt la fel de bune ca durex extra safe, cu conditia sa intre foarte greu pe penisul vostru, si sa stea perfect intinse, precum pielita salamului, ca sa nu se rasuceasca si sa pocneasca.

| Emilian65 a răspuns:

Folosesc prezervative din gama durex.

| Sofer a răspuns:

Tot timpul de la durex.

| tzionut a răspuns:

Eu nu folosesc. Dar daca apare si al doilea copil am posibilitatile financiare sa il intretin si educ.

| sacaiasu a răspuns:

Durex pls funda