| BadOldBlack a întrebat:

voiam sa va intreb
e o intrebare foarte stupida dar trebuie sa ma lamuresc
cum sunt sigur ca o fata e virgina sau nu. adica sa fiu sigur ca nu minte sa nu fiu cu vreo curva care zice ca e cuminte pls happy

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Virgina e speriata ca de bombe cand vine momentul sa bagi penisul in vagin

| RAY a răspuns:

Tu deja o faci curva, las-o naibi in pace sincer, si daca nu e care e problema

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii consulti "pasarica" pentru a vedea daca himenul este intreg si la locul lui. Insa si in cazul in care himenul este intreg, acest fapt nu poate reprezenta o garantie a virginitatii decat intro oarecare proportie fiindca se stie precis ca exista fete cu himenul foarte elastic care pot intretine acte sexuale fara ca himenul sa le fie lezat. Deci se poate concluziona ca va trebui sa te multumesti cu cuvantul ei de onoare in aceasta privinta. big grin

| AdeeAdelyna83 a răspuns:

In primul rand curve sunt acelea care fac sex pe bani! Voi sa faceti sex cu cat mai multe dar femeile daca fac sex cu mai multi repede sunt curve.Ce URAT! In al doilea rand, daca nu curge sange iti vei da seama din comportamentul ei.Va incerca sa evite penetrarea pentru ca o doare si vei observa ca e stramta acolo(nu cred ca exista virgina care sa fie larga...)ori fa pe ginecologul si uita-te acolo, daca te documentezi o sa afli daca e sau nu virgina(dar asta e totusi cam ciudat laughing )