| AestheticPerf a întrebat:

Vorbeam mai demult cu o fata, 2 ani aproximativ, si era pe cale sa fim impreuna, dar nu aveam timp pentru o iubita, voiam, dar aste e. Intrebarea mea esta ce sa fac sa o readuc pe ea in aceeasti stare ca si atunci, cum sa o fac pe ea sa revina la mine, imi mai zambestea asa cateodata, se uita cu zambet la mine parca si mie nu imi displace, deci ce ar trebui sa fac, ce sa-i zic, etc. Va rog ajutati-ma, FUNDA!

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ai vrea sau ti-ai dori?

| Doublei a răspuns:

E ușor, baga-te in vorba cu ea, majoritatea fetelor nu fac niciodată primul pas.

| Doublei a răspuns:

Simplu, baga-te in vorba cu ea.Majoritatea fetelor nu fac aproape niciodată primul pas.