| anonim_4396 a întrebat:

vorbesc cu o față de 14 aproape 15, arata de 18 și nu are gândire proasta, e destul de matură problema e că eu am făcut 18 acum o lună. Ne potrivim așa nici eu nu-s prea matur la corp, am 61de kg nu știu sigur câți metri am, am pe la un metru 70 și ceva, am bărbiță dar nu mare, nu stiu ar fi o rușine să ies cu ea?

15 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Legal vorbind nu o sa se intample nimic, diferenta intre voi nu e relevanta. Daca aveai 25 de ani si ea 15 era buba. La 3 ani nu-i pasa nimanui si cred ca si codul penal nu considera asta o problema daca difernta e pana in 3 ani.

| suntserios a răspuns (pentru RoCkKiD):

Doar ca 18-14 e cam 4 ani

| Emanuel1234567890emanuel a răspuns (pentru suntserios):

Bine aproape 15 face în ian

| anonim_4396 explică (pentru Emanuel1234567890emanuel):

Din ianuarie poti s-o *** pana atunci nu

| RoCkKiD a răspuns (pentru suntserios):

La o luna diferenta si la varsta lor e irelevant. Nici un judecator nu o sa se complice cu cazul asta daca nu cumva iese ceva scandal din alte ilegalitati.

| suntserios a răspuns (pentru RoCkKiD):

Garantezi?

| RoCkKiD a răspuns (pentru suntserios):

Daca faceau asta, erau toti cetatenii de etnie rroma in pelerinaj pe la tribunale. Sa nu mai zic ca ii inundau cu cazuri.

| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Da asa e judecatoru n-o sa aplice legealaughing))))

| suntserios a răspuns (pentru RoCkKiD):

Aia sunt toti minori cand se însoară.

| darrio2007 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Mai bine taceai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa rusinea, ar fi ilegal in primul rand.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeush a răspuns:

Ea e încă mică pentru o relație, de ce nu îți cauți pe cineva apropiat vârstei tale?

| Emanuel1234567890emanuel a răspuns (pentru Andreeush):

Da da mă înțeleg bine cu ea face 15 nu stiu parcă-i mai matură că mine? îmi place așa de ea

Răspuns utilizator avertizat