| Lucitu a întrebat:

vorbesc cu o fata de o saptamana si ceva si avand in vedere ca vin "sarbatorile", prima fiind valentines day, m-a gandeam daca ar trebui sa fac ceva pentru ea sau nu, daca credeti ca da, imi puteti da sugestii va rog?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai frumos cadou ce il poti oferi se poate concretiza prin petrecerea intregii zile in 2 cu obligativitatea de a-i oferi cel putin o floare. Succes.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O inviti in oras.Ce altceva sa ii faci? O cutie cu bomboane.Hm! Sarbatoare imprumutata.

| LoveSleep a răspuns:

Evident că nu. Vorbiți de o săptămână. Sau stai, te-a lovit cupidon deja? Ah, atunci nu mă bag.

| Doub a răspuns:

O pungă de JELEURI
*toate ar fi trebuit scrise cu majuscule*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un trandafir+ o cutie in forma de inima cu bomboane milka+o cina in oras=Valentines day

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O inviți în oraș, într-un loc mai liniștit. Si cam atat. Sunte-ti doar de o săptămână.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Un trandafir, o iesire in oras si cam atat.

| Λndrei a răspuns:

Niște flori, o cină în oraș, un film... ceva simplu și frumos. Nu te aventura prea tare în a-i face ceva surprize costisitoare, va crede că ești puțin cam disperat laughing (relație de doar o săptămână)