| foxhound13 a întrebat:

Vreau sa îmi spuneți ce credeți: mie îmi place de o fata și nu știu dacă și ei ii place de mine. Vara asta am fost într-o tabără în care a fost și ea și s-au întâmplat niște chestii: ne mai țineam de mana, ne îmbrățișam, ba chiar am dormit vreo 3 nopți cu ea. Și după toate astea tot nu sunt sigur ca ma place deși nu cred ca nu ar fi făcut astea dacă nu m-ar plăcea. Întrebarea este: credeți ca ma place după cele întâmplate? Țin sa menționez ca am fost fraier și nu am întrebat-o.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tin sa mentionez ca ai dreptate, ai fost fraier ca nu ai intrebat-o. Mie imi par niste semne destul de evidente si ca te simpatizeaza. O fata nu ar face astfel de chestii fara un motiv. Deci eu spun sa te duci la ea si sa ii spui ce simti, nu ai nimic de pierdut. Cu ocazia asta poate afli si de la ea.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai dormit cu ea 3 nopti, atunci sunt de acord cu tine referitor la ultima ta afirmatie. Si dupa cele (ne)intamplace, tu vrei sa stii daca fata te place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu cred ca te place, pentru ca daca nu te.ar fi placut nu ar mai fi dormit cu tine 3 nopti si nu te.ar fi tinut de mana, ea astepta ca tu sa faci primul pas

| AlexandraCris a răspuns:

Da, ai fost laughing
Şi da, ţine la tine, te place.
Ia legătura cu ea, invit-o la un suc şi spune-i ceea ce simţi.

| foxhound13 explică:

Vreau sa zic ca după tot ce am făcut (gen i-am mai dat geaca când i-a fost frig, când părea mai supărată o consolam, o făceam sa râdă.) mi se pare ca se poarta obișnuit adică nu da niciun semn ca i-ar plăcea de mine.