| Kitsunneee a întrebat:

vreau sa ma ajutati. La mine la scoala este o fata cu care ma inteleg foarte bine orce problema as avea ii spun ei dar eu o plac pe aceasta fata. Ea stie ca o plac si stiu ca si ea ma place cel putin 50%. Ea tocmai a iesit dintr-o relatie. Ce ar trebui sa fac ca sa o fac sa ma placa mai bine?

P. S: sunt clasa a 6 si am 11 ani

Răspuns Câştigător
| bambolina07 a răspuns:

Ai rabdare cu ea daca totusi a iesit dintr-o relatie,incearca sa te bagi pe sub pielea ei,sa ii dai sfaturi,sa o ajuti,fi mai aproape de ea, si la un moment dat vei prinde momentul potrivit sa ii zici ceea ce simti si ce iti doresti, sau probabil o va face ea innaintea tawinkingprimesc fundita?

1 răspuns:
| Kitsunneee explică:

Intr-adevar raspunsul tau este bun si eu m-am gandit la asta dar vruiam parerea altcuiva. si da primesti fundita