| Denis6688 a întrebat:

Salut TPU,vreau sa mai pun o intrebare, stiu ca am pus o intrebare similara dar am primit raspunsuri unele bune unele rele.
Deci vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi, sunt o persoana sincera si spun adevarul.
Ce trebuie sa fac sa nu imi mai placa fetele? Vreau sa devin neutru in inima, nu vreau sa mai imi placa niciun sex deoarece cred ca am facut o obsesie aproape, mereu o stresez pe mama ca o sa raman singur pentru totdeauna, iar ea spune ca nu este asa si btw sa nu se inteleaga ca am facut obsesie pentru ele nu, nu am facut obsesie pentru ele doar ca mi-a intrat in creier acest lucru si nu-l pot scoate.
Si mai vreau sa mentionez un ultim lucru, ele ma urasc, nu ma suporta, ma vad ca un drac in fata lor asa ca vreau sa fie acest sentiment reciproc.
Va roooog din suflet sa ma ajutati, cel mai bun raspuns primeste funda.
Pentru cei care nu stiu am aproape 16 ani.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| OctavianSps a răspuns:

Ceai de Tei, mult ceai de tei.

Răspuns utilizator avertizat
| OctavianSps a răspuns (pentru Denis6688):

Da, are multiple proprietati, e excelent.

Răspuns utilizator avertizat
| OctavianSps a răspuns (pentru Denis6688):

Eu zic ca o cana dimineata si una seara e de ajuns. Poti citi mai multe pe internet dar crede-ma ca pentru situatia ta e mai bun decat orice alt supliment, te va ajuta atat fizic cat si la nivel psihologic.

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

De ce nu incerci si faptul sa nu iti placa nici un fel de mancare? Asa ai trai super ieftin, cat ai mai trai

Răspuns utilizator avertizat
| rossalita350 a răspuns:

Un ceai nu o sa ti rezolve problemele cu fetele. Eu zic sa consulti un psiholog, el te poate ajuta mai mult si te poate ajuta sa scapi si de temperamentul vulcanic. Bafta!