| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu cum sa fac sa imi creasca penisul mai repede am 14 an si cand este in erectie are 10 cm iar in repaus doat 4cm ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Are toate sansele sa mai creasca pana pe la 16 17 ani.

Nu poti sa faci mare lucru, insa e bine sa te alimentezi potrivit perioadei de crestere - multe proteine si mai putine grasimi, renunta la prajeli si mananca mai sanatos si atunci corpul va raspunde in consecinta.

E adevarat insa ca si marimea asta e dictata de gene, daca e sa nu-ti creasca prea mult, poti sa stai si in cap ca nu se va putea face nimic, dar inca e timp, e bine sa nu te ingrijorezi.

In repaus 4 cm sunt ok, nu e musai intotdeauna ca un penis mare in erectie sa fie si mare in repaus.

8 răspunsuri:
| alyzee a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa astepti vreo 3-4 ani si in al doi-lea rand sa folosesti rigla aia la matematica.

| Felys a răspuns:

Si ma rog de ce vrei sa creasca mai repede, ai doar 14 ani, ce vrei sa faci cu el la varsta asta, va creste atunci cand ai intr-adevar nevoie de el, nu e inca timpul pentru asa ceva

| fotbalistata a răspuns:

La 14 ani esti in crestere stai linistit.

| ywar a răspuns:

Mai bine ti-ar creste mintea aia si ti-ai folosi-o [mintea] in alte scopuri: instruire, dezvoltare personala si lista ar putea continua.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ce atatea complexe dany12121? Daca mai folosesti rigla am sa ti-o tai! rigla baa laughing pana la 18-20 de ani ai tot timpul sa te dezvolti, nu te masturba intenswinking

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti face nimic. El va creste pe masura ce inaintezi in varsta.

| danyy12121 a răspuns:

Secret

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute