| PikaaChu a întrebat:

Vreau sa va cer parerea...Este un baiat de care imi place si nu de curand am aflat ca si el. Ieri m-a invitat pe mine si pe sora mea la el acasa, la o petrcere de ziua lui. Pe langa noi a mai invitat 8 alti baieti. Ce sa fac? Sa merg sau nu,avand in vedere ca sunt si putin timida? Daca da,de ce? si daca nu,de ce? Funditaa!♥♥(Scuze ca am pus aici intrebarea, dar e cea mai vizualizata categorie)

Răspuns Câştigător
| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Du-te o sa-i faca placere ca ai venit si exista sanse ca relatia sa creasca
daca nu te duci vei parea neinteresata de el si in plus nu mergi singura ci sora ta asa ca nimic nu poate fii rau ci numai bine spre foarte bine cine stie poate tea chemat si ca sa te ceara sa fii iubita lui bafta!

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Vrea sa faceti gang bang, 9 vs 2. Joaca murdar baiatu'.

| BeAmazing a răspuns:

Parerea mea este sa mergi la petrecere doarece poate el vrea sa vorbeasca cu tine despre sentimentele voastre si poate chiar o sa fiti impreuna!

| neutrino a răspuns:

Va cunoasteti prea putin pentru a merge la el acasa. Dar e posibil ca tie sa-ti placa aventura. In acest caz, poti merge linistita, dar fara sa-ti iei sora cu tine.

| al3e3 a răspuns:

O sa fie gang bang rolling on the floor

| YORaduYO a răspuns:

Ascultati inima si atunci vei actiona

| MariusCosmin a răspuns:

Ai putea merge, tear ajuta cu timiditatea si poti vorbi mai mult cu el. Este decizia ta daca mergi sau nu, dar eu personal de fetele care mi-au placut nu am avut regrete de ce am facut ci doar ce nu am avut curajul sa fac pentru ca eram prea timid