| AllexC a întrebat:

Vreau si eu sa-mi recomandati niste site-uri unde pot flirta cu femei care si doresc aventuri de o noapte sau ceva de genul asta. Eu locuiesc in Germania, asa ca ar fi de preferat un site german sau ceva. Eu chiar nu stiu cum sa dau de unul, poate stie unul dintre voi. Multumesc anticipat pentru ajutor. Dau funda celui care chiar ma ajuta cu un site bun unde pot gasi femei, dar sa fie si de prin zona, maxim 100km.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant situri in care platesti o cantitate acceptabila de bani si vezi femei care cauta sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, daca vrei efmeid e prin zona, cum noi suntem la mii de km de tine, nu avem cum sa ti le dam.
Suna tu la vecinul de bloc si intreaba-l frate pe ala, daca nu vrei sa iesi din casa pana la iesirea din oras, unde-s garla femeie gata de sex.

| alina2k18 a răspuns:

Tinder daca arati bine si ai vrajeala, concurenta e marewinking
PS: Flirta*winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce doresti sa filtrezi?

| Crisloree a răspuns:

Clasicul tinder laughing) acolo iti poți regla distanta în funcție de câți km vrei. Automat iti cauta persoane pentru regiunea din care ești.