| nejyangel a întrebat:

Vreau un sfat. Am 15 ani si iubesc o fata enorm de mult. Avem 4 luni, dar in ultima vreme a inceput sa fie indiferenta si sa nu ma mai asculte deloc. A inceput sa fie geloasa si daca vorbesc cu o prietena de a ei.Tin enorm de mult la ea dar nu mai pot continua asa. Are o fire jucausa dar face doar ce vrea ea si eu nu suport chestia asta. Si daca incerc sa deschid subiectul despre chestiile pe care le face nu ma asculta. Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ori o iubesti si o accepti asa cum este ea, cu toate calitatile si defectele ei, sau te retragi. Tu alegi!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa o bagi en la concha de su madre laughing

| ywar a răspuns:

Tu? La 15 ani? Iubesti? Fugi draguta de aici!

| LastyDJ a răspuns (pentru ywar):

De ce zici asta? Ce e anormal in a iubi la 15 ani?

| Alexia1804 a răspuns:

Vorbeste cu ea fara sa va enervati si mai lasa de la tine.
Poate nu mai vrea sa fiti impreuna. Ar fi bine sa o intrebi asta... funda?