| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

:X vreau si eu sa stiu ceva :* uitati-va la profil si ziceti-mi ce varsta mi-ati da puppy dog eyes si daca sunt frumoasa sau urata :X mersi :X funda :X

14 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Esti ft frumoasa si asta e tot ce conteaza!

| Ingerash a răspuns:

Ai 12ani si esti frumoasa

| Karisma a răspuns:

Esti frumoasa asta e principalu, nu prea conteaza virsta.Esti frumoasa in felul tau de a fi. Funda?

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Esti :X:X si nu treci peste 15 ani sigur 100% ai 15

| Jigsaw a răspuns:

N-ai mai mult de 12-13 ani.

| alexiaa a răspuns:

16-17 ani,la corp esti ok,la fata nu stiu,nu se vede bine si, deh, eu nu sunt barbat sa poti lua in calcul parerea meatongue

| Pysu a răspuns:

Buna, eu iti dau 16 anisoribig grin:X, frumoasa esti, sexy estismug:X:X, te-as face de o gagicasmug

| BlackAngel23 a răspuns:

| swettylove a răspuns:

Arati ok si ai cam 14-15 ani

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Daca ti-ai pune o poza in care sa se vada fata poate ai avea raspunsuri mai sincere de la oameni care nu spun doar asa pentru funda. happy

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Eu zic ca ai 12 ani, dar pari de 15winking si dap esti simpatica :d, sper ca am fost de folos. Nu imi sta in caracter sa ma milogesc dar vreau sa am si eu una. Funadaa :d?

| Lavii_3618 a răspuns:

Sal.ti-as da cam 16 ani.si esti frumoasa :*

| yonutz96 a răspuns:

15 ani si esti super ok!

| Bashiix3 a răspuns:

Pari cam de 13-14-15 ani big grin tongue