| teo97 a întrebat:

trimit acest mesaj in numele unei colege. deci suntem in clasa a 7-a si a venit un baiat nou. prima oara, unei colege cica i-a placut de ea si ieri baiatul pe care il placea a aflat si colega mea a aflat ca si el o place dar in dim asta si-a dat seama ca nu il place. si vrea sa ii spuna asta baiatului, dar nu stie cum. colegei mele ii e frica, ca dupa asta el sa o urasca si sa o faca de ras in fata clasei pe tot felul de motive si sa o faca in toate felurile...va rog ajutati-ma ca eu sa o ajut pe ea ca ea nu are curaj sa ii spuna si m-a rugat pe mine sa ii spun. dar nici eu nu stiu cum

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Stai...ca nu m-am prins. De fapt stai tu, ca nu am inteles nimic.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai sincer nu am inteles nimic cum unei colege i-a placut de ea?straight facede care ea?

| Stefania a răspuns:

Alfabetul limbii Romane unde ramane?

| Baby a răspuns:

Simplu.sa ii zica ca nu vrea sa fie impreuna pentru ca relatiile dintre colegi nu ies bine, si sa fie doar prieteni. Nu ar avea dc sa se faca de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai invata sa scrii ca apoi noi sa te ajutam...