| alexandra33maria a întrebat:

Salut tup, am o intrebare ....eu nu am cum sa fac clisma inaintea sexului anal (precizez ca am 18 ani) ce as putea face sa nu ramana nimic (fecale) in timpul actului? Va rog sugestii

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Eliberarea segmentului terminal al colonului pe o lungime de circa 25-40 cm de materiile fecale existente precum si o minima igienizare a locului format, se poate obtine/realiza numai prin efectuarea clismei. In caz contrar se poate intretine un sex anal catusi de cat... acceptabil d.p.d.v. al igienei numai daca reusesti sa faci o defecare ''fortata'' si pe urma partenerul de sex trebuie sa foloseasca prezervativul in mod obligatoriu. Spre binele tau si mai ales al lui.

| cristimihailov a răspuns:

Da-i cu laxative.
O sa apara niste dare pe cocoselul prietenului... oricum mai bine dact margelute de rahat.

O alta abordare ar fi sa nu faci anal.

| ancaval a răspuns:

laughing

| orailibrail a răspuns:

Te spala el cu jetul lui

| Stochel a răspuns:

Dece nu încerci cu oral este mai placut pentru amândoi

| dewymelly a răspuns:

Luați clisma cu 1-2 ore înainte ca sodomia să aibă loc.
Cu toate acestea, unor bărbați care fac sodomie le place să „înjunghie rahat"

| Andra2004 a răspuns:

Bagă supozitor cu glicerina.