| Tinusikk a întrebat:

Salut tuturor *))
am nevoie urgent de photoshopuri profesionale sau cit de cit bune))
va rog multt
funda promitt``))
=*
sorry categoria=(

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Photoshopul profesional se cumpara nu se descarca free. Cele descarcate dau errori multe, cer cod, sunt triale smd. AU multe Bubitze, si nu sunt Profesionale.

Un pachet ajunge la 60 de milioane. Nu ma crezi, nu?

Poftim. http://www.emag.ro/adobe din cate vad se mai fac doar la comanda dar. sunt profesionale.

Le poti lua de pe net. Dar. sa nu zici ca nu stiai ca nu-s stralucite. Cei de la Adobe nu sunt de acord cu piratarea programelor si nici eu. Cauta corel pentru inceput. e si Free.

Photoshopul se foloseste la editari foto de rezolutie.

sunt N siteuri de download si vei primi aici linkuri dar. nu-s ideale.

Probabil pentru inceput... sunt perfecte pentru tine sa. exersezi. Dar cand vei vrea ceva mai bun. vei vedea diferente.

3 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Salut.Cel mai bun e Photoinstrument,ala ascunde si face totul,cosurile,nasul,ochii, culorile, the best happy

| Darius19002 a răspuns:

Buna. Pentru home work cul mai bun photoshop ( downloadat ) ii Adobe Photoshop CS4