| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor, am venit si eu de la munte si am cumparat unei fete(colega de clasa) drage doua suveniruri de pe unde am fost. Nu stiu cum sa fac sa ma intalnesc cu ea sa ii le dau sad. Aveti idee? va rog. Ma gandeam sa o sun sa ii spun ca vreau sa ne intalnim sa ii dau ceva... Sunt indragostit de ea la nebunie:X Va rog ajutati-mastraight face

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Pur si simplu sun o si invit o la un suc sau o plimbare si gasesti momentu sa i dai suveniru...succes