| MDSanonim a întrebat:

Salut, urmeaza sa am o intalnire cu o fata.Da stiu cum sa o iau sa o intreb lucruri ce ii place sa faca and shits.Dar la sfarsit cam cum sa ma pun cu ea? Ii zic ca o plac si vad ce urmeaza, daca ma place si ea o sarut?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu exact asa cum esti. Nu-i spune minciuni si doar fii sincer. Sa nu va amagiti timpul degeaba. Fa ceea ce simti, lasa totul sa se intample natural. Ce e mai frumos si mai pur de atat? happy

| EmanuelKant a răspuns:

Nu ii spui ca o placi, o faci pe ea sa inteleaga asta din comportament.La sfarsitul intalnirii poti sa incerci sa o saruti. Daca te saruta si ea e bine, daca nu mai mult noroc data viitoare. Oricum ea o sa iti dea semne daca e atrasa de tine.

| MDSanonim explică (pentru EmanuelKant):

Adica sa ma intrebe ea?

| EmanuelKant a răspuns (pentru MDSanonim):

Tu incearca sa o saruti. Daca accepta e bine daca se fereste asta e.

Simplu, iti faci un server de minecraft si ii spui sa vina la tine pe server daca nu vrea fa-ti un server de metin2