| anonim_4396 a întrebat:

Salut useri.:(. Impreuna putem ajuta acesti copii. daca aveti inima si suflet bun.incercati sa ii ajutati pe cat puteti.(scuzati categoria dar la cauze nobile nu puteam sa o postezz) http://malaria.sustineunicef.ro/doneaza/
Sustine UNICEF!

1 răspuns:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ne pare rau aici se discuta doar probleme urgente in care multi copii inconstieni de 12-13 ani fac sex la greu si pe urma ne intreaba daca e bine sau nu, daca parteneru si -a dat drumu pe covor sau pe televizor sau in frigider. In toate cele 3 cazuri poti ramane insarcinata! (paranteza o citesti degeaba)