| dada000 a întrebat:

Salut,
Va rog să mă ajutați cu un sfat, vorbesc cu cineva de o perioada lunga de timp după care brusc, dintr-o data, nu am mai vorbit. Am incercat sa găsesc motivul dar nu am prea reușit după câteva săptămâni am văzut niște poze in care apărea cu o fata, atunci am înțeles de fapt motivul, după câteva zile a început să mă caute din nou și nu înțeleg de ce mă caută din nou și mă sună.

3 răspunsuri:
| BumiWolfie15 a răspuns:

Să nu cazi în plasa lui! Întreabă-l ce a făcut cât nu v-ați mai văzut sau de ce a rupt brusc legătura. Dacă îți spune adevărul (că a umblat cu fata respectivă ) poate regretă și ar merita iertat. Dacă minte e posibil să joace la două capete. Te sună pentru că vrea iarăși să petreceți timpul împreună ca și cum nimic nu s-a întâmplat sau dorește să-ți comunice clar că v-ați despărțit și să stai departe el. Dacă e prima variantă (cea în care își cere scuze ) depinde doar de mândria ta ca femeie dacă îl ierți sau nu. Dacă e a doua variantă nu suferi, deoarece nu ai pierdut cine știe ce bărbat. În primul rând răspunde-i că s-o încheiați mai repede.

| dada000 explică (pentru BumiWolfie15):

Se comporta de parca nu s-ar fi întâmplat nimic...așa scrie de parca am fi vorbit zilnic mă bagă în ceata rau

Răspuns utilizator avertizat