| Crissmatew a întrebat:

Salut.
Vi se pare normal ca atunci când sunteți într-o relație să vorbiți rar gen 3-4 zile să nu comunicați de când v-ați văzut ultima dată?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Situatia cum este cea din intrebarea ta se poate intampla in cazul cuplurilor care au convietuit foarte mult timp impreuna si au si depasit o anumita varsta care a ajuns sa fie prea... inaintata. thinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Într-o relație de prietenie, da laughing.

| Dalmore a răspuns:

Nu, lol, și cu pisica mea vorbesc mai des.

| Eteda a răspuns:

Nu mi se pare normal, persoana asta nu prea te considera "relatie" asa ca mai bine termina si cautati pe altcineva implicat

| Marianamanole123 a răspuns:

Nu, doamne ferește!

| Anopsi a răspuns:

Nu, nu e normal. O relație se construiește și se menține cu ajutorul comunicării constante.